У школах громади відбулися заходи з нагоди свята Останнього дзвоника.
Дата: 04.06.2026 13:49
Кількість переглядів: 20

У школах громади відбулися заходи з нагоди свята Останнього дзвоника. Це особливий день для школярів, вчителів і батьків — день підбиття підсумків, щирих емоцій та нових мрій.
Найталановитіші учні отримали премії від Визирської сільської ради за високі досягнення у навчанні, перемоги в обласних та всеукраїнських конкурсах та змаганнях.
Вітаємо наших дітей з успіхами, бажаємо нових звершень, натхнення, впевненості у власних силах та мирного щасливого літа!







