A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради Одеського району Одеської області

10 листопада 2022 року до закладу освіти завітали представники ЮНІСЕФ

Дата: 15.11.2022 09:31
Кількість переглядів: 22

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року №1112 «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проєкту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року», за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, опорний заклад освіти «Першотравневий ліцей» внесено до Переліку закладів загальної середньої освіти, які мають право на виплату фінансової підтримки за рахунок коштів ЮНІСЕФ.

10 листопада 2022 року до закладу освіти з робочим візитом завітали представники ЮНІСЕФ Нікі Абрішаміан – керівниця секції освіти, Рам Манохар Мішра – спеціаліст з розвитку технологій та Олеса Гладушина – координаторка освітніх програм. Було оглянуто хід проведення ремонтних робіт укриття ліцею, класні кімнати, харчоблок та тир закладу освіти. Також ознайомились з роботою КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

Не залишилась поза увагою іноземних гостей волонтерська діяльність освітян громади. Під час їхнього перебування в ліцеї саме виготовлялись окопні свічки для наших захисників.

Для освітянської спільноти Визирської громади це є вагома підтримка в такий відповідальний для всієї країни час.

Разом до Перемоги!


« повернутися

Вхід для адміністратора