Відділ освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради Одеського району Одеської області

8 липня 2022 року в приміщенні Першотравневого ліцею відбулось засідання конкурсної комісії відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради.

8 липня 2022 року в приміщенні Першотравневого ліцею відбулось засідання конкурсної комісії відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради. На порядку денному було питання розгляду документів, поданих особами, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр". За період з 01 по 30 червня 2022 року подано документи від одного претендента – Зволинської Тетяни Василівни, яка має більше 10-ти років педагогічного стажу, працювала на посаді психолога у відділі освіти Комінтернівської райдержадміністрації. У 2018 році завершила курс із підготовки спеціалістів з інклюзії «Разом», була волонтером в денному інклюзивному таборі «Космотабір», має досвід практичної роботи з дітками з комплексними порушеннями розвитку. Брала участь в освітньо-професійній програмі «АВА-міжнародний досвід в Україні».

Конкурсна комісія дійшла до висновку, що кандидатура Зволинської Т.В. відповідає вищезазначеним вимогам та вирішила рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту призначити дану кандидатуру на посаду директора КУ "ІРЦ".« повернутися до списку новин